ZAPROSZENIE

SAJDKAR KLUB na czele z „Batmanem” zaprasza wszystkich posiadaczy moto z koszem na zlot sidecarów. Nie jest daleko bo impreza odbywa się tuż przy granicy z Polską w miejscowości zwanej Vbrno pod Pradedem . Nie jest to impreza z rodzaju tych ,które określa się mianem „LUDOŻERKA”!! Śmiało można , a nawet trzeba, przyjechać z dziatwą i „lepszymi połówkami”. W programie zlotu, poza typowymi zlotowymi konkursami , jest rajd na orientacje . Atrakcją rajdu są zadania dla milusińskich. Żelaznym punktem zlotowego programu jest loteria fantowa. Można wygrać m.in : roczny zapas kolorowych sznurowadeł (różnej długości!!), skrzynkę śliwek , platonkę jaj ,łopatkę do sadzenia rzodkiewki i wiele innych, jakże potrzebnych każdemu motocykliście nagród. Główną zaś nagrodą jest tradycyjnie nowy wózek Velorex. W zeszłym roku najbardziej pożądanym giftem (zwłaszcza dla bikersów z Polski) była KAMASUTRA. Oczywiście wydana w języku czeskim! Na uczestników z pewnością będą czekać kegi z czeskim browarkiem i kultowa już „ZELENA”. Co to jest „ZELENA”
PRZYJEDŹ! SPRÓBUJ!
Termin 25-27 sierpień 2017

Serdecznie zapraszamy na IV Międzynarodowy zlot motocykli z wózkiem bocznym na Węgrzech.
W 2016 roku odwiedzili nas kierowcy zaprzęgów z blisko 20 krajów, a liczba uczestników wzrasta z roku na rok.Oczekujemy na wszystkich chcących wziąć udział w trzydniowym wydarzeniu przewidującym przejażdżki po okolicy z przewodnikiem, koncerty, wystawy, zabawy oraz konkursy dla posiadaczy
motocykli z wózkiem bocznym. Dla przyjezdnych , zależnie od preferencji, mamy do zaoferowania zacieniony „Cichy obóz” oraz „Pusztaromatnik” – otwarty obszar.
Więcej informacji: http://www.sidecars.hu/